Suplování:   Středa 27.1.2021

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

Bártová Zdeňka

   

..

..

                         

Kacetlová Miroslava

 

..

..

..

..

-

..

                   

Matre Křížová Kristina

 

..

..

..

..

..

                     

Pokorná Eliška

               

..

..

..

           

Schejbal Václav

..

..

..

..

-

-

..

..

..

               

Šárovec Martin

               

..

..

..

           

Velebilová Miroslava

..

..

..

..

..

..

                     

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

3.hod

CJA

S1

 

odpadá

 

(Ka)

1.B

7.hod

DVK

   

odpadá

 

(Ka)

1.D

9.hod

VYP

   

odpadá

 

(Ša)

 

10.hod

VYP

   

odpadá

 

(Ša)

 

11.hod

VYP

   

odpadá

 

(Ša)

2.A

3.hod

POK

   

odpadá

 

(Sc)

 

4.hod

POK

   

odpadá

 

(Sc)

2.D

4.hod

VYP

   

odpadá

 

(Kv)

 

5.hod

VYP

   

odpadá

 

(Kv)

 

6.hod

VYP

   

odpadá

 

(Kv)

 

9.hod

FIK

   

odpadá

 

(Po)

 

10.hod

FIK

   

odpadá

 

(Po)

 

11.hod

FIK

   

odpadá

 

(Po)

2.S

3.hod

TeK

   

odpadá

 

(Kv)

2.V

5.hod

GRS

   

odpadá

 

(Ve)

 

6.hod

GRS

   

odpadá

 

(Ve)

3.B

3.hod

PGI

   

odpadá

 

(Ve)

 

4.hod

PGI

   

odpadá

 

(Ve)

3.D

1.hod

POK

   

odpadá

 

(Sc)

 

2.hod

POK

   

odpadá

 

(Sc)

 

3.hod

KOM

   

odpadá

 

(Bt)

 

4.hod

KOM

   

odpadá

 

(Bt)

3.S

1.hod

POK

   

odpadá

 

(Sc)

 

2.hod

POK

   

odpadá

 

(Sc)

4.A

8.hod

POK

   

odpadá

 

(Sc)

 

9.hod

POK

   

odpadá

 

(Sc)

4.B

4.hod

CJA

   

odpadá

 

(Ka)

 

5.hod

CJA

   

odpadá

 

(Ka)

 

 

Suplování:   Čtvrtek 28.1.2021

Nepřítomné třídy - nejsou
Nepřítomní učitelé - nejsou
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů - nejsou
Změny v rozvrzích tříd - nejsou

 

 

Suplování:   Pátek 29.1.2021

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

1.V

zk

zk

zk

zk

zk

zk

zk

zk

zk

zk

             

2.V

zk

zk

zk

zk

zk

zk

zk

zk

zk

zk

             

3.V

zk

zk

zk

zk

zk

zk

zk

zk

zk

zk

             

 

 

Suplování:   Pondělí 1.2.2021

Nepřítomné třídy - nejsou
Nepřítomní učitelé - nejsou
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů - nejsou
Změny v rozvrzích tříd - nejsou

 

 

Suplování:   Úterý 2.2.2021

Nepřítomné třídy - nejsou
Nepřítomní učitelé - nejsou
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů - nejsou
Změny v rozvrzích tříd - nejsou

 

 

Suplování:   Středa 3.2.2021

Nepřítomné třídy - nejsou
Nepřítomní učitelé - nejsou
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů - nejsou
Změny v rozvrzích tříd - nejsou

 

 

Suplování:   Čtvrtek 4.2.2021

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

Buřilová Hana

   

..

..

..

..

                     

Šíblová Alice

   

..

                           

Vrbíková Dagmar

   

..

..

                         

Změny v rozvrzích tříd:

1.B

4.hod

CJA

S2

 

odpadá

 

(Bu)

2.A

3.hod

CJA

S2

 

odpadá

 

(Bu)

2.B

5.hod

CJA

S2

 

odpadá

 

(Bu)

 

6.hod

CJA

S2

 

odpadá

 

(Bu)

2.V

3.hod

CJII

   

odpadá

 

(Vr)

 

4.hod

CJII

   

odpadá

 

(Vr)

3.D

3.hod

CJA

   

odpadá

 

(Sb)

3.S

3.hod

CJA

   

odpadá

 

(Sb)

 

Zpracováno v systému Bakaláři