Suplování:   Úterý 12.2.2019

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

1.A

           

MP

MP

           

1.B

           

MP

MP

MP

MP

       

1.D

         

MP

MP

MP

MP

MP

       

1.S

           

MP

MP

MP

MP

       

3.S

             

Absc

           

4.A

         

MP

MP

MP

           

4.B

         

MP

MP

MP

           

4.S

         

MP

MP

MP

MP

         

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Helekalová Eva

-

-

-

     

-

..

..

..

..

..

-

 

Richterová Karolina

-

-

-

Hk

..

..

               

Samcová Monika

       

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Tylínek Petr

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Hašek Václav

4.hod

supl. (Ri)

CJL

3.S+

(29)

 
 

6.hod

odpadá

CJL

3.S+

 

změna hodiny

Helekalová Eva

4.hod

změna

FIK

3.B (S2)

(40)

 
 

5.hod

změna

FIK

3.B (S2)

(40)

 
 

6.hod

změna

FIK

3.B (S2)

(40)

 

Hudcová Alena

6.hod

přesun <<

CJL

1.B

(52)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

CJL

1.B

 

na 6.hod

Javorská Iva

7.hod

odpadá

IKT

1.A (S1)

 

modní přehlídka

 

8.hod

odpadá

IKT

1.A (S1)

 

modní přehlídka

Kostecká Ivana

7.hod

odpadá

IKT

1.A (S2)

 

modní přehlídka

 

8.hod

odpadá

IKT

1.A (S2)

 

modní přehlídka

Křížová Kristina

7.hod

přesun <<

KMVT

2.S

(55)

z (5.2. 4.hod)

Lukášová Marcela

8.hod

odpadá

TEC

4.A

 

modní přehlídka

Richterová Karolina

8.hod

odpadá

FYZ

1.B

 

modní přehlídka

Tasoulasová Věra

7.hod

přesun >>

PRM

1.D

 

na 5.2. 11.hod

 

8.hod

odpadá

PRM

1.D

 

modní přehlídka

 

9.hod

odpadá

PRM

1.D

 

modní přehlídka

 

10.hod

odpadá

PRM

1.D

 

modní přehlídka

Tauerová Šárka

4.hod

změna

FIK

4.B (AJ2B)

(17)

 
 

5.hod

změna

FIK

4.B (AJ2B)

(17)

 
 

6.hod

odpadá

FIK

4.B (AJ2B)

 

modní přehlídka

Tělecká Monika

6.hod

změna

ObM

3.S+

(29)

 
 

8.hod

odpadá

ObM

3.S+

 

Obecná absence třídy

Vojtová Hana

9.hod

odpadá

IKT

1.B (S1)

 

modní přehlídka

 

10.hod

odpadá

IKT

1.B (S1)

 

modní přehlídka

Změny v rozvrzích tříd:

1.B

6.hod

CJL

 

(52)

přesun <<

Hudcová Alena

z 7.hod

2.S

7.hod

KMVT

 

(55)

přesun <<

Křížová Kristina

z (5.2. 4.hod)

3.B

4.hod

FIK

S2

(40)

změna

Helekalová Eva

 
 

5.hod

FIK

S2

(40)

změna

Helekalová Eva

 
 

6.hod

FIK

S2

(40)

změna

Helekalová Eva

 
 

8.hod

NAV

SP2

 

odpadá

 

(He)

 

9.hod

NAV

SP2

 

odpadá

 

(He)

 

10.hod

NAV

SP2

 

odpadá

 

(He)

 

11.hod

NAV

SP2

 

odpadá

 

(He)

 

12.hod

NAV

SP2

 

odpadá

 

(He)

3.D

4.hod

CJL

 

(29)

supluje

Hašek Václav

(Ri)

 

6.hod

ObM

 

(29)

změna

Tělecká Monika

(Hk)

 

8.hod

NAV

SP2

 

odpadá

 

(He)

 

9.hod

NAV

SP2

 

odpadá

 

(He)

 

10.hod

NAV

SP2

 

odpadá

 

(He)

 

11.hod

NAV

SP2

 

odpadá

 

(He)

 

12.hod

NAV

SP2

 

odpadá

 

(He)

3.S

4.hod

CJL

 

(29)

supluje

Hašek Václav

(Ri)

 

6.hod

ObM

 

(29)

změna

Tělecká Monika

(Hk)

4.A

5.hod

MAT

   

odpadá

 

(Ri)

4.B

4.hod

FIK

AJ2B

(17)

změna

Tauerová Šárka

 
 

5.hod

FIK

AJ2B

(17)

změna

Tauerová Šárka

 

MATURITNÍ PLES VE VELKÉM SÁLE LUCERNY od 19. hodin

 

Zpracováno v systému Bakaláři