Suplování:   Pátek 21.6.2019

datum výpisu: 21.6.2019 (13:02)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

1.D

Absc

                         

1.S

           

Absc

             

1.V

zk

zk

zk

zk

zk

zk

zk

zk

zk

zk

zk

zk

zk

zk

2.B

PLE

PLE

PLE

PLE

PLE

PLE

PLE

PLE

PLE

PLE

PLE

PLE

   

2.D

PLE

PLE

PLE

PLE

PLE

PLE

PLE

PLE

PLE

PLE

PLE

PLE

   

2.S

PLE

PLE

PLE

PLE

PLE

PLE

PLE

PLE

PLE

PLE

PLE

PLE

PLE

 

2.V

zk

zk

zk

zk

zk

zk

zk

zk

zk

zk

zk

zk

zk

zk

3.A

PLE

PLE

PLE

PLE

PLE

PLE

PLE

PLE

PLE

PLE

PLE

     

3.B

PLE

PLE

PLE

PLE

PLE

PLE

PLE

PLE

PLE

PLE

PLE

PLE

PLE

 

3.D

PLE

PLE

PLE

PLE

PLE

PLE

PLE

PLE

PLE

PLE

PLE

PLE

   

3.S

PLE

PLE

PLE

PLE

PLE

PLE

PLE

PLE

PLE

PLE

PLE

     

3.V

abs

abs

abs

abs

abs

abs

abs

abs

abs

abs

abs

abs

abs

abs

4.A

abs

abs

abs

abs

abs

abs

abs

abs

abs

abs

       

4.B

abs

abs

abs

abs

abs

abs

abs

abs

abs

abs

abs

abs

   

4.S

abs

abs

abs

abs

abs

abs

abs

abs

abs

abs

abs

     

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Bártová Zdeňka

-

..

Hu

Sb

..

..

-

-

-

-

-

-

-

 

Dobřemyslová Mária

-

..

..

..

..

..

-

-

           

Hacsiová Iveta

-

..

..

..

..

..

-

-

-

-

-

-

   

Helekalová Eva

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

 

Javorská Iva

-

-

-

Bu

-

-

-

-

-

-

-

     

Křížová Kristina

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

     

Muhrová Simona

         

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Pastuchová Marie

                 

-

-

-

   

Pastuchová Marie

-

-

-

-

-

-

-

-

-

         

Pokorná Eliška

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Richterová Karolina

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Slunečková Zdena

-

..

..

..

..

..

..

-

-

-

-

-

-

-

Tauerová Šárka

-

-

                       

Tělecká Monika

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

 

Wagner Vladimír

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

 

Změny v rozvrzích učitelů:

Buřilová Hana

1.hod

odpadá

CJA

3.D (SP2)+

 

Plenér

 

2.hod

odpadá

CJA

4.A (S2)

 

absolutoriu

 

3.hod

odpadá

CJA

4.A (S2)

 

absolutoriu

 

4.hod

supl. (Jv)

CJA

1.A

(52)

 

Fafejtová Kateřina

1.hod

odpadá

ST_T

3.S

 

Plenér

 

2.hod

odpadá

ST_T

3.S

 

Plenér

Hašek Václav

1.hod

odpadá

ZSV

2.B

 

Plenér

 

2.hod

odpadá

ZSV

3.B

 

Plenér

 

3.hod

odpadá

CJL

3.B

 

Plenér

 

5.hod

odpadá

CJL

4.A

 

absolutoriu

 

6.hod

odpadá

CJL

4.A

 

absolutoriu

Hlochová Dana

5.hod

odpadá

TEM

2.D

 

Plenér

Hudcová Alena

3.hod

supl. (Bt)

CJL

1.D

(16)

 
 

3.hod

odpadá

CJL

4.S+

 

absolutoriu

 

4.hod

odpadá

CJL

4.S+

 

absolutoriu

 

6.hod

odpadá

DEJ

2.B

 

Plenér

Jungmanová Martina

1.hod

odpadá

TEC

4.B+

 

absolutoriu

 

2.hod

odpadá

TEC

4.B+

 

absolutoriu

Kacetlová Miroslava

2.hod

odpadá

CJA

4.A (S1)

 

absolutoriu

 

3.hod

odpadá

CJA

4.A (S1)

 

absolutoriu

 

4.hod

odpadá

DVK

3.B

 

Plenér

 

5.hod

odpadá

CJA

3.A

 

Plenér

 

6.hod

odpadá

CJA

3.A

 

Plenér

Krejčí Eva

4.hod

odpadá

AO

3.S

 

Plenér

 

5.hod

odpadá

AO

3.S+

 

Plenér

 

6.hod

odpadá

AO

4.S

 

absolutoriu

Lukášová Marcela

1.hod

odpadá

TEC

3.A

 

Plenér

Němcová Vanda

2.hod

odpadá

FIK

2.B (S1)

 

Plenér

 

3.hod

odpadá

FIK

2.B (S1)

 

Plenér

 

4.hod

odpadá

FIK

2.B (S1)

 

Plenér

 

5.hod

odpadá

FIK

4.B (AJ1)

 

absolutoriu

 

6.hod

odpadá

FIK

4.B (AJ1)

 

absolutoriu

 

7.hod

odpadá

FIK

4.B (AJ1)

 

absolutoriu

Schejbal Václav

1.hod

odpadá

POK

2.S (DS)+

 

Plenér

 

2.hod

odpadá

POK

2.S (DS)+

 

Plenér

 

3.hod

odpadá

POK

3.D+

 

Plenér

 

4.hod

odpadá

POK

3.D+

 

Plenér

Šárovec Martin

2.hod

odpadá

FIK

2.B (S2)

 

Plenér

 

3.hod

odpadá

FIK

2.B (S2)

 

Plenér

 

4.hod

odpadá

FIK

2.B (S2)

 

Plenér

Šíblová Alice

1.hod

odpadá

CJA

1.D

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

CJA

3.S

 

Plenér

 

4.hod

supl. (Bt)

CJA

1.D

(16)

 

Štiková Ilona

3.hod

odpadá

OTv

2.S

 

Plenér

 

4.hod

odpadá

OTv

2.S

 

Plenér

 

5.hod

odpadá

OTv

2.S

 

Plenér

 

6.hod

odpadá

OTv

2.S

 

Plenér

Tauerová Šárka

7.hod

odpadá

KTMD

1.S (S2)

 

Obecná absence třídy

Tesárková Radovana

7.hod

odpadá

MRK

4.S

 

absolutoriu

Tylínek Petr

7.hod

odpadá

KTMD

1.S (S1)

 

Obecná absence třídy

Vontorová Eva

2.hod

odpadá

MAO

2.V (S2)

 

zkouškové období

 

3.hod

odpadá

MAO

2.V (S2)

 

zkouškové období

 

4.hod

odpadá

NOT

2.V (S2)

 

zkouškové období

 

5.hod

odpadá

NOT

2.V (S2)

 

zkouškové období

 

6.hod

odpadá

NOT

2.V (S2)

 

zkouškové období

 

7.hod

odpadá

NOT

2.V (S2)

 

zkouškové období

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

4.hod

CJA

 

(52)

supluje

Buřilová Hana

(Jv)

1.D

3.hod

CJL

 

(16)

supluje

Hudcová Alena

(Bt)

 

4.hod

CJA

 

(16)

supluje

Šíblová Alice

(Bt)

Pedagogický dohled u třídy:

1.V, 1.- 14. hod - Slunečková Zdena

2.B, 1.- 12. hod - Hacsiová Iveta

2.D, 1.- 12. hod - Richterová Karolina

2.S, 1.- 13. hod - Tělecká Monika

2.V, 6.- 14. hod - Muhrová Simona

2.V, 1.- 5. hod - Slunečková Zdena

3.A, 1.- 11. hod - Javorská Iva

3.B, 1.- 13. hod - Bártová Zdeňka

3.D, 1.- 12. hod - Pastuchová Marie

3.S, 1.- 11. hod - Pastuchová Marie

PLENÉR 2.B,2.D, 3.A, 3.B, 3.B, 3.S

 

Zpracováno v systému Bakaláři