Suplování:   Středa 11.9.2019

datum výpisu: 11.9.2019 (12:43)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

1.A

PMŠ

PMŠ

PMŠ

PMŠ

PMŠ

PMŠ

PMŠ

PMŠ

PMŠ

         

1.B

PMŠ

PMŠ

PMŠ

PMŠ

PMŠ

PMŠ

PMŠ

PMŠ

PMŠ

PMŠ

PMŠ

     

1.D

PMŠ

PMŠ

PMŠ

PMŠ

PMŠ

PMŠ

PMŠ

PMŠ

PMŠ

PMŠ

       

1.S

PMŠ

PMŠ

PMŠ

PMŠ

PMŠ

PMŠ

PMŠ

PMŠ

PMŠ

PMŠ

       

3.S

PMŠ

PMŠ

PMŠ

PMŠ

PMŠ

                 

4.S

   

PMŠ

PMŠ

PMŠ

                 

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Dobřemyslová Mária

-

-

-

-

-

-

..

..

..

         

Dobřemyslová Mária

                 

..

       

Hacsiová Iveta

-

-

-

-

-

-

-

..

..

..

       

Jungmanová Martina

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

       

Krejčí Eva

..

..

-

-

-

-

-

..

..

..

..

     

Křížová Kristina

..

..

..

..

..

..

-

-

-

-

-

     

Pokorná Eliška

-

..

..

..

..

-

-

Fa

Fa

..

..

-

-

 

Tauerová Šárka

..

..

..

-

                   

Tělecká Monika

-

-

-

..

Ri

-

               

Vrbíková Dagmar

-

-

-

-

-

-

-

             

Změny v rozvrzích učitelů:

Fafejtová Kateřina

8.hod

spojeno (Po)

KOMc

2.B (S2)

(28)

 
 

9.hod

spojeno (Po)

KOMc

2.B (S2)

(28)

 

Fischerová Eva

7.hod

odpadá

PRM

1.B (PRM2)

 

práce mimo školu

 

8.hod

odpadá

PRM

1.B (PRM2)

 

práce mimo školu

 

9.hod

odpadá

PRM

1.B (PRM2)

 

práce mimo školu

 

10.hod

odpadá

PRM

1.B (PRM2)

 

práce mimo školu

Helekalová Eva

3.hod

odpadá

VPP

4.S

 

práce mimo školu

Hlochová Dana

1.hod

odpadá

NAM

1.A

 

práce mimo školu

 

2.hod

odpadá

NAM

1.A

 

práce mimo školu

 

3.hod

odpadá

TEM

1.B

 

práce mimo školu

 

4.hod

odpadá

TEM

1.B

 

práce mimo školu

Hudcová Alena

3.hod

odpadá

DEJ

1.A

 

práce mimo školu

 

6.hod

odpadá

CJL

1.A

 

práce mimo školu

Němcová Vanda

4.hod

odpadá

PRAR

1.S

 

práce mimo školu

 

5.hod

odpadá

PRAR

1.S

 

práce mimo školu

 

6.hod

odpadá

PRAR

1.S

 

práce mimo školu

Pastuchová Marie

9.hod

odpadá

ZEK

1.S+

 

práce mimo školu

Richterová Karolina

3.hod

odpadá

MAT

1.S+

 

práce mimo školu

 

4.hod

odpadá

MAT

1.A

 

práce mimo školu

 

5.hod

supl. (Tě)

MAT

3.D+

(31)

 
 

5.hod

odpadá

FYZ

1.A

 

práce mimo školu

Sýkorová Natalie

5.hod

odpadá

DVK

1.B

 

práce mimo školu

 

8.hod

odpadá

DVK

1.S+

 

práce mimo školu

Tylínek Petr

7.hod

odpadá

PRM

1.B (PRM3)

 

práce mimo školu

 

8.hod

odpadá

PRM

1.B (PRM3)

 

práce mimo školu

 

9.hod

odpadá

PRM

1.B (PRM3)

 

práce mimo školu

 

10.hod

odpadá

PRM

1.B (PRM3)

 

práce mimo školu

Wagner Vladimír

1.hod

odpadá

CJL

1.S+

 

práce mimo školu

 

2.hod

odpadá

CJL

1.S+

 

práce mimo školu

Změny v rozvrzích tříd:

1.V

1.hod

VPT

S1

 

odpadá

 

(Kv)

 

1.hod

VPT

S2

 

odpadá

 

(Tr)

 

2.hod

VPT

S1

 

odpadá

 

(Kv)

 

2.hod

VPT

S2

 

odpadá

 

(Tr)

 

3.hod

VPT

S1

 

odpadá

 

(Kv)

 

3.hod

VPT

S2

 

odpadá

 

(Tr)

2.B

8.hod

KOMc

S2

(28)

spojí

Fafejtová Kateřina

(Po)

 

9.hod

KOMc

S2

(28)

spojí

Fafejtová Kateřina

(Po)

 

10.hod

VYP

S2

 

odpadá

 

(Po)

 

11.hod

VYP

S2

 

odpadá

 

(Po)

2.S

9.hod

FS

   

odpadá

 

(Ha)

 

10.hod

FS

   

odpadá

 

(Ha)

3.A

8.hod

TEC

   

odpadá

 

(Ha)

3.B

5.hod

MAT

 

(31)

supluje

Richterová Karolina

(Tě)

3.D

5.hod

MAT

 

(31)

supluje

Richterová Karolina

(Tě)

3.V

8.hod

KOM

   

odpadá

 

(Kr)

 

9.hod

KOM

   

odpadá

 

(Kr)

 

10.hod

DNO

   

odpadá

 

(Kr)

 

11.hod

DNO

   

odpadá

 

(Kr)

Pedagogický dohled u třídy:

1.A, 1.- 9. hod - Dobřemyslová Mária

1.B, 1.- 11. hod - Krejčí Eva

1.D, 1.- 10. hod - Jungmanová Martina

1.S, 1.- 10. hod - Jungmanová Martina

4.S, 3.- 5. hod - Tělecká Monika

adaptační kurz 1. ročníků

 

Zpracováno v systému Bakaláři