Suplování:   Úterý 10.3.2020

datum výpisu: 10.3.2020 (8:00)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

1.A

           

jiný

jiný

jiný

jiný

       

1.B

           

jiný

jiný

jiný

jiný

       

1.D

       

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

       

1.S

           

jiný

jiný

jiný

         

2.D

                   

jiný

jiný

   

3.D

               

Absc

         

3.S

               

Absc

         

4.A

         

jiný

jiný

jiný

           

4.B

           

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

   

4.D

           

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

   

4.S

           

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

 

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Boumová Dita

 

..

..

..

..

..

..

             

Brzáková Eva

             

..

..

..

..

..

   

Buřilová Hana

..

So

Db

..

Sb

Sb

               

Hacsiová Iveta

..

..

Ty

..

..

..

-

-

-

-

       

Pastuchová Marie

     

....

....

....

               

Žeňuchová Dana

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

     

Změny v rozvrzích učitelů:

Bártová Zdeňka

8.hod

odpadá

KOMc

4.B (SP1)

 

jiná akce

 

9.hod

odpadá

KOMc

4.B (SP1)

 

jiná akce

Dobřemyslová Mária

3.hod

supl. (Bu)

CJA

1.B (S2)

(57)

 
 

5.hod

odpadá

KOMc

1.D

 

jiná akce

 

6.hod

odpadá

KOMc

1.D

 

jiná akce

Hašek Václav

7.hod

přesun <<

CJL

3.D+

(19)

z 8.hod

 

8.hod

přesun >>

CJL

3.D+

 

na 7.hod

 

9.hod

odpadá

ZSV

3.S+

 

Obecná absence třídy

Helekalová Eva

8.hod

odpadá

NAV

4.B (SP2)+

 

jiná akce

 

9.hod

odpadá

NAV

4.D+

 

jiná akce

 

10.hod

odpadá

FIK

4.D+

 

jiná akce

 

11.hod

odpadá

FIK

4.D+

 

jiná akce

 

12.hod

odpadá

FIK

4.D+

 

jiná akce

Javorská Iva

8.hod

odpadá

CHE

1.S+

 

jiná akce

Jungmanová Martina

7.hod

přesun <<

TEC

2.B

(29)

z 9.hod

 

9.hod

přesun >>

TEC

2.B

 

na 7.hod

Krejčí Eva

8.hod

odpadá

AO

4.S

 

jiná akce

 

9.hod

odpadá

AO

4.S

 

jiná akce

Pastuchová Marie

8.hod

odpadá

ZEK

1.B

 

jiná akce

Richterová Karolina

9.hod

odpadá

FYZ

1.B

 

jiná akce

Rejchrtová-Kozlíková Abigail

10.hod

změna

CJII

2.V

(57)

 

Sommer Charlotte

2.hod

spojeno (Bu)

CJAM

1.D

(51)

 

Šárovec Martin

11.hod

odpadá

VYP

2.D

 

jiná akce

 

12.hod

odpadá

VYP

2.D

 

jiná akce

Šíblová Alice

5.hod

spojeno (Bu)

CJA

2.B (AJ-1)

(16)

 
 

5.hod

změna

CJA

2.D+

(16)

 
 

6.hod

spojeno (Bu)

CJA

2.B (AJ-1)

(16)

 
 

6.hod

změna

CJA

2.D+

(16)

 

Štiková Ilona

10.hod

odpadá

OTv

4.S

 

jiná akce

 

11.hod

odpadá

OTv

4.S

 

jiná akce

 

12.hod

odpadá

OTv

4.S

 

jiná akce

 

13.hod

odpadá

OTv

4.S

 

jiná akce

Tělecká Monika

8.hod

odpadá

EKO

4.A

 

jiná akce

Tylínek Petr

3.hod

supl. (Ha)

KOMc

3.D+

(16)

 

Vojtová Hana

9.hod

odpadá

IKT

1.D

 

jiná akce

 

10.hod

odpadá

IKT

1.D

 

jiná akce

Wagner Vladimír

6.hod

odpadá

CJL

4.A

 

jiná akce

Změny v rozvrzích tříd:

1.B

3.hod

CJA

S2

(57)

supluje

Dobřemyslová Mária

(Bu)

1.D

1.hod

CJA

   

odpadá

 

(Bu)

 

2.hod

CJAM

 

(51)

spojí

Sommer Charlotte

(Bu)

2.B

5.hod

CJA

AJ-1

(16)

spojí

Šíblová Alice

(Bu)

 

5.hod

CJA

AJ-z

(16)

změna

Šíblová Alice

 
 

6.hod

CJA

AJ-1

(16)

spojí

Šíblová Alice

(Bu)

 

6.hod

CJA

AJ-z

(16)

změna

Šíblová Alice

 
 

7.hod

TEC

 

(29)

přesun <<

Jungmanová Martina

z 9.hod

 

9.hod

TEC

   

přesun >>

 

na 7.hod

2.D

5.hod

CJA

 

(16)

změna

Šíblová Alice

 
 

6.hod

CJA

 

(16)

změna

Šíblová Alice

 

2.V

2.hod

TOD

S2

 

odpadá

 

(Bo)

 

10.hod

CJII

 

(57)

změna

Rejchrtová-Kozlíková Abigail

 

3.B

1.hod

TEC

   

odpadá

 

(Ha)

 

2.hod

KOMc

AJz

 

odpadá

 

(Ha)

 

3.hod

KOMc

AJz

(16)

supluje

Tylínek Petr

(Ha)

 

5.hod

KOMc

AJ-B

 

odpadá

 

(Ha)

 

6.hod

KOMc

AJ-B

 

odpadá

 

(Ha)

 

8.hod

NAV

AJ-B

 

odpadá

 

(Br)

 

9.hod

NAV

AJ-B

 

odpadá

 

(Br)

 

10.hod

NAV

AJ-B

 

odpadá

 

(Br)

 

11.hod

NAV

AJ-B

 

odpadá

 

(Br)

 

12.hod

NAV

AJ-B

 

odpadá

 

(Br)

3.D

1.hod

TEC

   

odpadá

 

(Ha)

 

2.hod

KOMc

   

odpadá

 

(Ha)

 

3.hod

KOMc

 

(16)

supluje

Tylínek Petr

(Ha)

 

7.hod

CJL

 

(19)

přesun <<

Hašek Václav

z 8.hod

 

8.hod

CJL

   

přesun >>

 

na 7.hod

3.S

7.hod

CJL

 

(19)

přesun <<

Hašek Václav

z 8.hod

 

8.hod

CJL

   

přesun >>

 

na 7.hod

3.V

3.hod

TOD

S2

 

odpadá

 

(Bo)

 

4.hod

TOD

S2

 

odpadá

 

(Bo)

 

5.hod

TOD

S2

 

odpadá

 

(Bo)

 

6.hod

TOD

S2

 

odpadá

 

(Bo)

 

7.hod

TOD

S2

 

odpadá

 

(Bo)

MATURITNÍ PLES 19. 00 LUCERNA
1. ročníky- výuka nejdéle do 14. hod
maturitní ročníky - výuka nejdéle do 12. hod.
ostatní výuka nejdéle do 16.40 hod.

 

Zpracováno v systému Bakaláři