Suplování:   Pondělí 10.6.2019

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

1.B

           

jiný

jiný

jiný

jiný

       

1.D

             

jiný

           

1.S

           

jiný

jiný

jiný

jiný

       

2.A

 

Absc

                       

2.D

             

jiný

           

2.S

             

jiný

           

3.A

 

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

         

3.B

           

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

 

3.D

             

jiný

jiný

jiný

       

3.V

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

4.A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

       

4.B

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

   

4.S

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

       

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Bártová Zdeňka

           

-

-

..

..

-

-

-

 

Dobřemyslová Mária

       

..

..

               

Hudcová Alena

           

-

-

-

-

       

Javorská Iva

 

..

..

..

   

-

..

..

         

Lukášová Marcela

 

..

..

..

                   

Pastuchová Marie

     

Sb

..

..

..

..

           

Richterová Karolina

             

....

           

Šíblová Alice

           

-

-

-

-

       

Tělecká Monika

             

..

           

Tylínek Petr

-

..

..

..

Lu

..

-

-

..

..

-

-

-

 

Velebilová Miroslava

 

..

                       

Vrbíková Dagmar

     

..

                   

Místnosti mimo provoz

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

19

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

             

20

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

               

51

       

Absc

Absc

Absc

             

Změny v rozvrzích učitelů:

Brabcová-Pecharová Jaroslava

1.hod

odpadá

NOT

3.V (S2)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

NOT

3.V (S2)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

NOT

3.V (S2)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

NOT

3.V (S2)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

MAO

3.V (S2)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

MAO

3.V (S2)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

PKA

3.V

 

Obecná absence třídy

Buřilová Hana

4.hod

odpadá

CJA

4.B (AJ1)

 

Obecná absence třídy

Dobřemyslová Mária

2.hod

odpadá

KOM

4.B

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

KOM

4.B

 

Obecná absence třídy

Hašek Václav

5.hod

změna

ZSV

3.S+

(28)

 
 

6.hod

změna

CJL

3.S+

(52)

 
 

8.hod

odpadá

ZSV

4.S+

 

Obecná absence třídy

 

9.hod

odpadá

ZSV

4.A

 

Obecná absence třídy

Helekalová Eva

9.hod

odpadá

NAV

3.B (SP1)

 

jiná akce

 

10.hod

odpadá

NAV

3.B (SP1)

 

jiná akce

 

11.hod

odpadá

NAV

3.B (SP1)

 

jiná akce

 

12.hod

odpadá

NAV

3.B (SP1)

 

jiná akce

 

13.hod

odpadá

NAV

3.B (SP1)

 

jiná akce

Kacetlová Miroslava

4.hod

odpadá

CJA

4.S (AJ2)+

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

CJA

4.A (S1)

 

Obecná absence třídy

 

9.hod

odpadá

CJA

3.A

 

jiná akce

Lukášová Marcela

5.hod

supl. (Ty)

KOM

2.A

(52)

 
 

7.hod

přesun <<

PRO

2.A (PR2)

(D2)

z 11.hod

 

11.hod

přesun >>

PRO

2.A (PR2)

 

na 7.hod

Muhrová Simona

1.hod

odpadá

PR

3.V (S1)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

PR

3.V (S1)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

PR

3.V (S1)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

PR

3.V (S1)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

PR

3.V (S1)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

PR

3.V (S1)

 

Obecná absence třídy

Pastuchová Marie

9.hod

změna

ZEK

1.A

(41)

 

Richterová Karolina

3.hod

změna

MAT

2.A

(16)

 

Samcová Monika

8.hod

odpadá

TNO

3.A

 

jiná akce

 

9.hod

odpadá

DNO

3.V

 

Obecná absence třídy

 

10.hod

odpadá

DNO

3.V

 

Obecná absence třídy

 

11.hod

odpadá

KOM

3.V

 

Obecná absence třídy

 

12.hod

odpadá

KOM

3.V

 

Obecná absence třídy

Schejbal Václav

1.hod

změna

POK

3.S+

(ATb)

 
 

2.hod

změna

POK

3.S+

(ATb)

 

Sýkorová Natalie

5.hod

odpadá

DVK

4.S+

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

DVK

4.S+

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

DVK

1.B

 

jiná akce

Šíblová Alice

4.hod

supl. (Ps)

CJA

1.S+

(51)

 

Tělecká Monika

9.hod

odpadá

EKO

4.B

 

Obecná absence třídy

 

10.hod

odpadá

EKO

4.A

 

Obecná absence třídy

Vrbíková Dagmar

8.hod

odpadá

MAT

1.S+

 

jiná akce

Žeňuchová Dana

7.hod

přesun <<

PRO

2.A (PR1)

(D1)

z 11.hod

 

11.hod

přesun >>

PRO

2.A (PR1)

 

na 7.hod

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

9.hod

ZEK

 

(41)

změna

Pastuchová Marie

 

1.D

4.hod

CJA

 

(51)

supluje

Šíblová Alice

(Ps)

1.S

4.hod

CJA

 

(51)

supluje

Šíblová Alice

(Ps)

2.A

3.hod

MAT

 

(16)

změna

Richterová Karolina

 
 

5.hod

KOM

 

(52)

supluje

Lukášová Marcela

(Ty)

 

6.hod

KRO

   

odpadá

 

(Ty)

 

7.hod

PRO

PR1

(D1)

přesun <<

Žeňuchová Dana

z 11.hod

 

7.hod

PRO

PR2

(D2)

přesun <<

Lukášová Marcela

z 11.hod

 

11.hod

PRO

PR1

 

přesun >>

 

na 7.hod

 

11.hod

PRO

PR2

 

přesun >>

 

na 7.hod

2.V

3.hod

VMO

   

odpadá

 

(Ty)

 

4.hod

VMO

   

odpadá

 

(Ty)

3.D

5.hod

ZSV

 

(28)

změna

Hašek Václav

 
 

6.hod

CJL

 

(52)

změna

Hašek Václav

 

3.S

1.hod

POK

 

(ATb)

změna

Schejbal Václav

 
 

2.hod

POK

 

(ATb)

změna

Schejbal Václav

 
 

5.hod

ZSV

 

(28)

změna

Hašek Václav

 
 

6.hod

CJL

 

(52)

změna

Hašek Václav

 

Pedagogický dohled u třídy:

1.B, 7.- 10. hod - Hudcová Alena

1.D, 8. hod - Šíblová Alice

1.S, 7.- 10. hod - Šíblová Alice

2.D, 8. hod - Richterová Karolina

2.S, 8. hod - Tělecká Monika

3.A, 2.- 4., 7.- 9. hod - Javorská Iva

3.B, 7.- 13. hod - Bártová Zdeňka

 

 

Suplování:   Úterý 11.6.2019

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

1.A

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

       

1.B

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

       

1.D

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

       

1.S

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

     

2.A

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

       

2.B

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

   

2.D

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

   

2.S

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

   

2.V

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

     

3.A

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

       

3.B

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

   

3.D

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

   

3.S

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

       

3.V

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

4.A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

       

4.B

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

   

4.S

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

       

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Bártová Zdeňka

-

-

-

..

..

....

-

-

-

-

-

-

   

Griněvová Irena

 

..

                       

Hacsiová Iveta

-

-

-

..

..

..

-

..

..

-

-

-

   

Hašek Václav

..

....

-

-

..

..

-

-

-

-

       

Hudcová Alena

-

-

..

....

..

-

..

-

-

-

       

Javorská Iva

..

....

..

..

..

..

..

..

-

-

       

Pastuchová Marie

-

-

..

-

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Richterová Karolina

-

-

-

..

..

..

-

..

-

-

-

-

   

Schejbal Václav

..

..

..

..

-

....

-

..

-

-

       

Šíblová Alice

..

..

..

..

..

-

-

-

-

-

-

     

Tělecká Monika

-

-

-

-

-

-

-

..

..

..

-

-

   

Tylínek Petr

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

 

Změny v rozvrzích učitelů:

Boumová Dita

2.hod

odpadá

TOD

2.V (S1)

 

jiná akce

 

3.hod

odpadá

TOD

3.V (S1)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

TOD

3.V (S1)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

TOD

3.V (S1)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

TOD

3.V (S1)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

TOD

3.V (S1)

 

Obecná absence třídy

Buřilová Hana

1.hod

odpadá

CJA

4.A (S2)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

CJA

2.B (S1)

 

jiná akce

 

4.hod

odpadá

CJA

1.B (S1)

 

jiná akce

 

5.hod

odpadá

CJA

1.B (S1)

 

jiná akce

Dobřemyslová Mária

2.hod

odpadá

KOMc

4.A

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

KOMc

4.A

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

KOMc

4.B (AJ1)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

KOMc

4.B (AJ1)

 

Obecná absence třídy

Fafejtová Kateřina

1.hod

odpadá

PRO

3.A (PRA2)

 

jiná akce

 

2.hod

odpadá

PRO

3.A (PRA2)

 

jiná akce

 

3.hod

odpadá

OTv

4.S+

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

OTv

4.S+

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OTv

4.S+

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

OTv

4.S+

 

Obecná absence třídy

Fischerová Eva

1.hod

odpadá

PRO

3.A (PRA1)

 

jiná akce

 

2.hod

odpadá

PRO

3.A (PRA1)

 

jiná akce

 

3.hod

odpadá

PRO

3.A (PRA1)

 

jiná akce

 

4.hod

odpadá

PRO

3.A (PRA1)

 

jiná akce

 

5.hod

odpadá

PRO

3.A (PRA1)

 

jiná akce

 

6.hod

odpadá

PRO

3.A (PRA1)

 

jiná akce

Griněvová Irena

1.hod

odpadá

CJAM

1.D

 

jiná akce

Helekalová Eva

4.hod

odpadá

FIK

3.B (S2)

 

jiná akce

 

5.hod

odpadá

FIK

3.B (S2)

 

jiná akce

 

6.hod

odpadá

FIK

3.B (S2)

 

jiná akce

 

8.hod

odpadá

NAV

3.D (SP2)+

 

jiná akce

 

9.hod

odpadá

NAV

3.D (SP2)+

 

jiná akce

 

10.hod

odpadá

NAV

3.D (SP2)+

 

jiná akce

 

11.hod

odpadá

NAV

3.D (SP2)+

 

jiná akce

 

12.hod

odpadá

NAV

3.D (SP2)+

 

jiná akce

Chvojková Marta

8.hod

odpadá

OT

2.A

 

jiná akce

Jungmanová Martina

1.hod

odpadá

TEC

1.B

 

jiná akce

 

3.hod

odpadá

TEC

4.B

 

Obecná absence třídy

Kacetlová Miroslava

3.hod

odpadá

DVK

2.B

 

jiná akce

 

4.hod

odpadá

CJA

1.B (S2)

 

jiná akce

 

5.hod

odpadá

CJA

1.B (S2)

 

jiná akce

Kostecká Ivana

7.hod

odpadá

IKT

1.A (S2)

 

jiná akce

 

8.hod

odpadá

IKT

1.A (S2)

 

jiná akce

 

9.hod

odpadá

IKT

2.A

 

jiná akce

 

10.hod

odpadá

IKT

2.A

 

jiná akce

Krejčí Eva

2.hod

odpadá

PRM

2.D

 

jiná akce

 

3.hod

odpadá

PRM

2.D

 

jiná akce

 

4.hod

odpadá

PRM

2.D

 

jiná akce

 

5.hod

odpadá

PRM

2.D

 

jiná akce

 

6.hod

odpadá

PRM

2.D

 

jiná akce

Křížová Kristina

4.hod

odpadá

KMVT

2.S

 

jiná akce

 

5.hod

odpadá

KMVT

2.S

 

jiná akce

Kučerová-Rechnerová Hana

1.hod

odpadá

PEK

2.A

 

jiná akce

 

2.hod

odpadá

PEK

2.A

 

jiná akce

Lukášová Marcela

8.hod

odpadá

TEC

4.A

 

Obecná absence třídy

Muhrová Simona

1.hod

odpadá

MAO

3.V

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

MAO

3.V

 

Obecná absence třídy

Němcová Vanda

2.hod

odpadá

VYP

1.B (S1)

 

jiná akce

 

3.hod

odpadá

VYP

1.B (S1)

 

jiná akce

 

4.hod

odpadá

FIK

3.B (S1)

 

jiná akce

 

5.hod

odpadá

FIK

3.B (S1)

 

jiná akce

 

6.hod

odpadá

FIK

3.B (S1)

 

jiná akce

Pokorná Eliška

2.hod

odpadá

VYP

1.B (S2)

 

jiná akce

 

3.hod

odpadá

VYP

1.B (S2)

 

jiná akce

 

8.hod

odpadá

VYP

2.B (S1)

 

jiná akce

 

9.hod

odpadá

VYP

2.B (S1)

 

jiná akce

 

10.hod

odpadá

VYP

2.B (S1)

 

jiná akce

Slunečková Zdena

3.hod

odpadá

MAO

2.V (S1)

 

jiná akce

 

4.hod

odpadá

MAO

2.V (S1)

 

jiná akce

Sommer Charlotte

3.hod

odpadá

CJAM

3.D (SP2)+

 

jiná akce

 

4.hod

odpadá

CJAM

4.A

 

Obecná absence třídy

Štiková Ilona

1.hod

odpadá

TEC

3.D+

 

jiná akce

 

2.hod

odpadá

TEC

3.D+

 

jiná akce

Tasoulasová Věra

7.hod

odpadá

PRM

1.D

 

jiná akce

 

8.hod

odpadá

PRM

1.D

 

jiná akce

 

9.hod

odpadá

PRM

1.D

 

jiná akce

 

10.hod

odpadá

PRM

1.D

 

jiná akce

Tauerová Šárka

2.hod

odpadá

MK

2.S

 

jiná akce

 

3.hod

odpadá

MK

2.S

 

jiná akce

 

4.hod

odpadá

FIK

4.B (AJ2B)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

FIK

4.B (AJ2B)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

FIK

4.B (AJ2B)

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

VPT

2.V (S2)

 

jiná akce

 

9.hod

odpadá

VPT

2.V (S2)

 

jiná akce

 

10.hod

odpadá

VPT

2.V (S2)

 

jiná akce

Velebilová Miroslava

5.hod

odpadá

GRS

2.V (S2)

 

jiná akce

 

6.hod

odpadá

GRS

2.V (S2)

 

jiná akce

Vojtová Hana

9.hod

odpadá

IKT

1.B (S1)

 

jiná akce

 

10.hod

odpadá

IKT

1.B (S1)

 

jiná akce

Vosecká Tamara

1.hod

změna

CJI

1.V (S2)

(mim)

 
 

2.hod

změna

CJI

1.V (S2)

(mim)

 
 

3.hod

změna

CJI

1.V (S1)

(mim)

 
 

4.hod

změna

CJI

1.V (S1)

(mim)

 

Vrbíková Dagmar

1.hod

odpadá

CJFn

1.S (CJFn)+

 

jiná akce

 

2.hod

odpadá

MAT

1.S+

 

jiná akce

 

5.hod

odpadá

CJII

2.V (S1)

 

jiná akce

 

6.hod

odpadá

CJII

2.V (S1)

 

jiná akce

Wagner Vladimír

8.hod

odpadá

VYP

2.B (S2)

 

jiná akce

 

9.hod

odpadá

VYP

2.B (S2)

 

jiná akce

 

10.hod

odpadá

VYP

2.B (S2)

 

jiná akce

Změny v rozvrzích tříd:

1.V

1.hod

CJI

S2

(mim)

změna

Vosecká Tamara

 
 

2.hod

CJI

S2

(mim)

změna

Vosecká Tamara

 
 

3.hod

CJI

S1

(mim)

změna

Vosecká Tamara

 
 

4.hod

CJI

S1

(mim)

změna

Vosecká Tamara

 

Pedagogický dohled u třídy:

1.A, 1.- 10. hod - Hašek Václav

1.B, 1.- 10. hod - Hudcová Alena

1.D, 1.- 10. hod - Šíblová Alice

1.S, 1.- 11. hod - Šíblová Alice

2.A, 1.- 10. hod - Schejbal Václav

2.B, 1.- 12. hod - Hacsiová Iveta

2.D, 1.- 12. hod - Richterová Karolina

2.S, 1.- 12. hod - Tělecká Monika

3.A, 1.- 10. hod - Javorská Iva

3.B, 1.- 12. hod - Bártová Zdeňka

3.D, 1.- 12. hod - Pastuchová Marie

3.S, 1.- 10. hod - Pastuchová Marie

 

Zpracováno v systému Bakaláři