Suplování:   Čtvrtek 16.5.2019

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

4.A

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

       

4.B

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

   

4.S

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

       

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Hlochová Dana

     

Ka

     

..

..

         

Jungmanová Martina

   

..

   

..

               

Lukášová Marcela

..

..

 

..

..

                 

Tasoulasová Věra

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

       

Tylínek Petr

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

       

Žeňuchová Dana

..

..

..

 

..

..

-

             

Místnosti mimo provoz

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

D3

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

   

D1

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

   

D2

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

18

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

           

Změny v rozvrzích učitelů:

Bártová Zdeňka

8.hod

změna

PRM

1.B (PR1)

(20)

 
 

9.hod

změna

PRM

1.B (PR1)

(20)

 
 

10.hod

změna

PRM

1.B (PR1)

(20)

 
 

11.hod

změna

PRM

1.B (PR1)

(20)

 

Brzáková Eva

7.hod

odpadá

PMP

4.A

 

maturita

 

8.hod

odpadá

NAV

4.B (AJ2B)

 

maturita

 

9.hod

odpadá

NAV

4.B (AJ2B)

 

maturita

 

10.hod

odpadá

NAV

4.B (AJ2B)

 

maturita

 

11.hod

odpadá

NAV

4.B (AJ2B)

 

maturita

 

12.hod

odpadá

NAV

4.B (AJ2B)

 

maturita

Drápalová Monika

8.hod

odpadá

NAV

4.B (AJ1)

 

maturita

 

9.hod

odpadá

NAV

4.B (AJ1)

 

maturita

 

10.hod

odpadá

NAV

4.B (AJ1)

 

maturita

 

11.hod

odpadá

NAV

4.B (AJ1)

 

maturita

 

12.hod

odpadá

NAV

4.B (AJ1)

 

maturita

Fischerová Eva

8.hod

změna

PRM

1.B (PR3)

(19)

 
 

9.hod

změna

PRM

1.B (PR3)

(19)

 
 

10.hod

změna

PRM

1.B (PR3)

(19)

 
 

11.hod

změna

PRM

1.B (PR3)

(19)

 

Hašek Václav

4.hod

odpadá

CJL

4.A

 

maturita

Jungmanová Martina

1.hod

odpadá

PRM

4.B (PR2)

 

maturita

 

2.hod

odpadá

PRM

4.B (PR2)

 

maturita

 

4.hod

odpadá

PRM

4.B (PR2)

 

maturita

 

5.hod

odpadá

PRM

4.B (PR2)

 

maturita

Kacetlová Miroslava

4.hod

supl. (Hl)

Ma

1.S

(51)

 

Křížová Kristina

8.hod

odpadá

PRAR

4.S

 

maturita

 

9.hod

odpadá

PRAR

4.S

 

maturita

 

10.hod

odpadá

PRAR

4.S

 

maturita

Lukášová Marcela

3.hod

odpadá

PRM

4.B (PR1)

 

maturita

 

6.hod

odpadá

PRM

4.B (PR1)

 

maturita

Richterová Karolina

3.hod

odpadá

MAT

4.A

 

maturita

Tělecká Monika

5.hod

odpadá

EKO

4.A

 

maturita

Velebilová Miroslava

1.hod

odpadá

PGI

4.A

 

maturita

 

2.hod

odpadá

PGI

4.A

 

maturita

Žeňuchová Dana

4.hod

odpadá

PRM

4.B (PR3)

 

maturita

Změny v rozvrzích tříd:

1.B

8.hod

PRM

PR1

(20)

změna

Bártová Zdeňka

 
 

8.hod

PRM

PR3

(19)

změna

Fischerová Eva

 
 

9.hod

PRM

PR1

(20)

změna

Bártová Zdeňka

 
 

9.hod

PRM

PR3

(19)

změna

Fischerová Eva

 
 

10.hod

PRM

PR1

(20)

změna

Bártová Zdeňka

 
 

10.hod

PRM

PR3

(19)

změna

Fischerová Eva

 
 

11.hod

PRM

PR1

(20)

změna

Bártová Zdeňka

 
 

11.hod

PRM

PR3

(19)

změna

Fischerová Eva

 

1.S

4.hod

Ma

 

(51)

supluje

Kacetlová Miroslava

(Hl)

2.S

8.hod

ST_M

   

odpadá

 

(Hl)

 

9.hod

ST_T

   

odpadá

 

(Hl)

PMZ 4.B/9/

 

 

Suplování:   Pátek 17.5.2019

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

4.A

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

       

4.B

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

   

4.S

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

       

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Buřilová Hana

 

..

..

                     

Dobřemyslová Mária

-

..

   

..

                 

Hašek Václav

       

..

..

-

             

Hlochová Dana

..

Hu

Tr

Sb

Ša

..

               

Hudcová Alena

   

..

..

                   

Jungmanová Martina

..

..

     

-

               

Místnosti mimo provoz

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

D3

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

   

D1

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

   

D2

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

16

     

Absc

Absc

Absc

Absc

             

18

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

           

19

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

               

Změny v rozvrzích učitelů:

Bártová Zdeňka

3.hod

změna

KOMc

1.D

(29)

 
 

4.hod

změna

KOMc

1.D

(29)

 
 

5.hod

změna

KOM

3.D+

(29)

 
 

6.hod

změna

KOM

3.D+

(29)

 

Dobřemyslová Mária

4.hod

odpadá

KOM

4.A

 

maturita

 

6.hod

odpadá

KOMc

4.B (AJ2B)

 

maturita

Hacsiová Iveta

3.hod

změna

KOM

2.D

(55)

 
 

4.hod

změna

KOM

2.D

(55)

 
 

5.hod

změna

TEC

2.B

(55)

 
 

6.hod

změna

TEC

2.D

(55)

 

Hudcová Alena

2.hod

supl. (Hl)

TEM

1.B

(51)

 

Kacetlová Miroslava

2.hod

odpadá

CJA

4.A (S1)

 

maturita

 

3.hod

odpadá

CJA

4.A (S1)

 

maturita

Krejčí Eva

1.hod

změna

PRO

1.A (S1)

(16)

 
 

2.hod

změna

PRO

1.A (S1)

(16)

 
 

3.hod

změna

PRO

1.A (S1)

(16)

 
 

6.hod

odpadá

AO

4.S

 

maturita

Lukášová Marcela

2.hod

změna

KOMc

2.A

(52)

 
 

3.hod

změna

KOMc

2.A

(52)

 

Němcová Vanda

5.hod

odpadá

FIK

4.B (AJ1)

 

maturita

 

6.hod

odpadá

FIK

4.B (AJ1)

 

maturita

 

7.hod

odpadá

FIK

4.B (AJ1)

 

maturita

Šárovec Martin

5.hod

supl. (Hl)

TEM

2.D

(51)

 

Šíblová Alice

4.hod

supl. (Hl)

CJA

2.A

(51)

 

Štiková Ilona

3.hod

změna

OTv

2.S

(20)

 
 

4.hod

změna

OTv

2.S

(20)

 
 

5.hod

změna

OTv

2.S

(20)

 
 

6.hod

změna

OTv

2.S

(20)

 

Tauerová Šárka

3.hod

supl. (Hl)

Ma

1.S

(51)

 
 

4.hod

změna

KTMD

1.S (S2)

(Vest)

 
 

5.hod

změna

KTMD

1.S (S2)

(Vest)

 
 

6.hod

změna

KTMD

1.S (S2)

(Vest)

 
 

7.hod

změna

KTMD

1.S (S2)

(Vest)

 

Tesárková Radovana

7.hod

odpadá

MRK

4.S

 

maturita

Tylínek Petr

4.hod

změna

KTMD

1.S (S1)

(41)

 
 

5.hod

změna

KTMD

1.S (S1)

(41)

 
 

6.hod

změna

KTMD

1.S (S1)

(41)

 
 

7.hod

změna

KTMD

1.S (S1)

(41)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.hod

PRO

S1

(16)

změna

Krejčí Eva

 
 

2.hod

PRO

S1

(16)

změna

Krejčí Eva

 
 

3.hod

PRO

S1

(16)

změna

Krejčí Eva

 
 

6.hod

NAM

   

odpadá

 

(Hl)

1.B

1.hod

TEM

   

odpadá

 

(Hl)

 

2.hod

TEM

 

(51)

supluje

Hudcová Alena

(Hl)

1.D

3.hod

KOMc

 

(29)

změna

Bártová Zdeňka

 
 

4.hod

KOMc

 

(29)

změna

Bártová Zdeňka

 

1.S

3.hod

Ma

 

(51)

supluje

Tauerová Šárka

(Hl)

 

4.hod

KTMD

S1

(41)

změna

Tylínek Petr

 
 

4.hod

KTMD

S2

(Vest)

změna

Tauerová Šárka

 
 

5.hod

KTMD

S1

(41)

změna

Tylínek Petr

 
 

5.hod

KTMD

S2

(Vest)

změna

Tauerová Šárka

 
 

6.hod

KTMD

S1

(41)

změna

Tylínek Petr

 
 

6.hod

KTMD

S2

(Vest)

změna

Tauerová Šárka

 
 

7.hod

KTMD

S1

(41)

změna

Tylínek Petr

 
 

7.hod

KTMD

S2

(Vest)

změna

Tauerová Šárka

 

2.A

2.hod

KOMc

 

(52)

změna

Lukášová Marcela

 
 

3.hod

KOMc

 

(52)

změna

Lukášová Marcela

 
 

4.hod

CJA

 

(51)

supluje

Šíblová Alice

(Hl)

2.B

5.hod

TEC

 

(55)

změna

Hacsiová Iveta

 

2.D

3.hod

KOM

 

(55)

změna

Hacsiová Iveta

 
 

4.hod

KOM

 

(55)

změna

Hacsiová Iveta

 
 

5.hod

TEM

 

(51)

supluje

Šárovec Martin

(Hl)

 

6.hod

TEC

 

(55)

změna

Hacsiová Iveta

 

2.S

3.hod

OTv

 

(20)

změna

Štiková Ilona

 
 

4.hod

OTv

 

(20)

změna

Štiková Ilona

 
 

5.hod

OTv

 

(20)

změna

Štiková Ilona

 
 

6.hod

OTv

 

(20)

změna

Štiková Ilona

 

3.B

5.hod

KOM

 

(29)

změna

Bártová Zdeňka

 
 

6.hod

KOM

 

(29)

změna

Bártová Zdeňka

 

3.D

5.hod

KOM

 

(29)

změna

Bártová Zdeňka

 
 

6.hod

KOM

 

(29)

změna

Bártová Zdeňka

 

PMZ 4.B/9/
- od 20. - 24.5. UMZ 4.S, 4.A
- odborné praxe 1.-3. ročníků

 

Zpracováno v systému Bakaláři